Pro Firmy

Firemní nabídka

Většina společností, které to s úspěchem myslí vážně, si uvědomuje, že jejich největším pokladem jsou lidské mozky a až čím zdravější tělo, tím produktivnější tyto mozky jsou. V našem stále se zrychlujícím a hektickém světě se jasně ukazuje, že pro aktivní firemní přístup ke zdraví a kondici je nezbytným prvkem pro společnosti snažící se vytvořit a podporovat efektivní a příznivé pracovní podmínky, které pak na druhé straně pozitivně ovlivňují jejich hospodářské výsledky.

PROČ ZALOŽIT FIREMNÍ ČLENSTVÍ PRO ZAMĚSTNANCE

Zaměstnanci, kteří pravidelně cvičí, jsou zdravější, spokojenější a odolnější vůči nemocem a negativním účinkům stresu. Vykazují rovněž vyšší úroveň pozornosti a energie a tím i soustředěnější přístup během pracovního dne. Tyto vlastnosti jsou často tím, co odlišuje průměrnost od znamenitosti.

Efektivní firemní kondiční politika dává zaměstnancům možnost, aby převzali odpovědnost za vlastní zdraví a kondici. Prostřednictvím průběžného vzdělávání, nápomocného prostředí a povzbuzování mohou firmy své zaměstnance podporovat v tom, aby využili výhod tréninku a správné výživy. Konec konců, zaměstnanci jsou vaší největší investicí – proto má smysl si je udržovat.

ŘEŠENÍ FITNESS PRO FIRMY

Rozpočet obvykle hraje při vytváření úspěšného firemního kondičního programu nejdůležitější roli. Společnosti se liší v mnoha ohledech a jedním z nich je i dostupnost finančních prostředků ve formě zaměstnaneckých benefitů. Skutečně se vyplatí utrácet peníze za kondiční program pro zaměstnance? Ano, a pokud vám zástupci fitness centra opravdu naslouchají, měli by být schopni vám nabídnout řešení, které bude vyhovovat nejen vašim potřebám, ale i rozpočtu. Navíc je firemní členství výrazně výhodnější než členství individuální, tak proč jej nevyužit?

 

Více informací a firemní nabídky vám poskytne:

Gabriela Sedláčková
T: +420 722 941 383
E-mail: gabriela.sedlackova@worldclass.cz