WorldClass Life

 
Body balance

BODY BALANCE VE WORLD CLASS FITNESS

Naše skvělé instruktorky Vám v tomto týdnu představili lekci Body Balance, další z lekcí Les Mills. Tato lekce již od května 2017 obohatí náš pravidelný rozvrh skupinových lekcí. Věříme, že novinku přivítáte a nadále budete navštěvovat naše lekce.

 

 


Dragon boat

Pražský festival dračích lodí

Během víkendu 14. – 15. května 2016 proběhl již 19. ročník závodu dračích lodí ve Žlutých lázních. Jeho součástí byl i sobotní charitativní závod Rotary Dragon Boat Challenge a World Class si to nemohl nechat ujít.

Trenéři vytvořili společně s našimi členy posádku lodě a plni nadšení se pustili do boje o zlatou trofej. Z celkových 25 lodí nenašli jediný tým, který by je mohl porazit. Ve všech třech jízdách World Class tým zvítězil, a proto si do klubu na Václavském náměstí mohl odnést putovní pohár.


 


Dance mania

DANCE MANIA VE WORLD CLASS

V dubnu si naši taneční instruktoři připravili více jak 3 hodiny plné tance. Vyzkoušet jste si mohli lekce Zumby, Street dance, Latino dance a Dance Aerobicu. Akce byla plná dobré nálady spojené se sportem.
Věříme, že jste si dopoledne užili a že se těšíte na další podobné akce.
Zde se můžete podívat na vybrané fotografie z akce.

 

 


april campaign

Dubnová kampaň!

Léto se blíží a World Class Vám chce pomoc připravit své tělo do plavek. Využijte naší zvýhodněné dubnové nabídky a zakupte si roční členství ve World Class fitness.
Svoji motivaci potkáte po celé Praze na digitálních billboardech.
Začněte tvarovat svůj six pack s World Class již v dubnu!


 


GRIT

Nové choreografie Body Pump™ a GRIT™ Plyo od 19. 3. 2016 ve World Class fitness

Nové choreografie lekcí Body PumpTM a GRIT TM Plyo Vám pomohou zvýšit vytrvalost, posílit střed těla a zdraví. Tyto hodiny si pro Vás naši instruktoři připravili od 19. března 2016 v našem klubu World Class na Václavském náměstí.
Z hodin budete odcházet příjemně unaveni, motivováni a připraveni na tvarování Vašeho těla do plavek.
Věříme, že se na lekce těšíte stejně tak, jako my a společně si nové choreografie opět užijeme.

 

 


Valentyn

SVATÝ VALENTÝN VE WORLD CLASS

Svátek zamilovaných jsme oslavili společně s Vámi ve World Class na Václavském náměstí. Nedělní večer jste si tak mohli užít na lekci Body Pump, cyclingu, ale také na speciální partnerský work out s Petrosem a Míšou a na taneční vystoupení skupiny Pentifull.
Lekce byly zaplněné a věříme, že jste si večer s námi užili.

Zde se můžete podívat na vybrané fotografie z akce. 


Salvatore Pagano

Guest instruktor z Itálie ve World Class

World Class hostil v italského lektora Salvatore Pagano. Mohli jste s ním vyzkoušet hodiny Funkčního tréninku a Power stretch. Lekce pod vedením vášnivého italského lektora byly plné motivace, nových cviků, ale hlavně úsměvu.
Doufáme, že se Vám lekce líbily a že se těšíte na další guest instruktory, které pro vás World Class připravuje, stejně jako my.

 

 


Open house day

Dny otevřených dveří ve World Class

Tým World Class fitness si pro Vás v únoru připravil oblíbený Den otevřených dveří v našich fitness centrech.
V obou našich klubech World Class pro Vás a Vaše přátelé, byl připravený bohatý program – ochutnávka dortů od společnosti CACAO či sushi od společnosti KOBE, prezentace produktů Viking Sport & Nutrition, soutěž o hodnotné ceny, a jiné.
Během celých dní byli k dispozici naši trenéři pro konzultace, výživového poradenství nebo měření na strojích InBody.

 


Body Pump

Nová choreografie Body Pump™ od 20. 12. 2015 ve World Class fitness

BODYPUMP™ je určen všem, kteří se chtějí dostat do formy, posílit tělo, vyrýsovat se a to hned!
Novou choreografii, která Vám pomůže zvýšit vytrvalost, posílit střed těla a zdraví kostí si pro Vás naši instruktoři připravili od 20. prosince 2015 v obou fitness centrech World Class.
Z hodiny budete odcházet příjemně unaveni, motivováni a připraveni na Vánoční svátky a novoroční předsevzetí.

 

 


Open house day

Dny otevřených dveří ve World Class

V září oba naše kluby připravily Den otevřených dveří. Naši členové mohli s sebou vzít do fitness centra své blízké zdarma. Mohli si vyzkoušet naše oblíbené skupinové lekce, ochutnat produkty wellness by Oriflame, ochutnávky zdravých a chutných salátů a dresingů z Green Factory, seznámit se se společností Woolrich a spoustu dalšího.

 

 


Activio

Listopadová kampaň!

Zimní počasí je za dveřmi a World Class je na něj připraven. Jak jste na tom vy? Využijte naší zvýhodněné listopadové nabídky a zakupte si roční členství ve World Class fitness.
Svoji motivaci potkáte po celé Praze – na digitálních billboardech, v metru a v síti multikin CineStar.

 

 


Oriflame

Podzimní kampaň s World Class

V průběhu srpna naše kolegyně Natalia Folbrycht společně s Martinem Gardavským natáčela video na podzimní kampaň 2015. Jedná se o novou podzimní World Class / Oriflame kampaň která byla celá focena v Nike oblečení.

Zde Vám přinášíme slibované video z této kampaně. Co na něj říkáte?

 

 


Activio

Activio systém in World Class fitness

World Class jako jediné fitness centrum nabízí svým klientům možnost bezplatného využití propracovaného systému měřičů tepové frekvence Activio. Activio představuje kompletní řešení pro Váš trénink. Během lekcí Schwinn cyclingu tak můžete sledovat aktuální úroveň Vaší tepové frekvence a vytvořit si tak efektivní trénink přímo pro Vaše tělo. Podívejte se na následující video, jak trénink s Activiem vypadá.

 

 


Zářijová kampaň

Zářijová Kampaň

Fitness sezóna začíná a World Class je na ni připraven. Jak jste na tom vy? Využijte naší zvýhodněné zářijové nabídky a zakupte si roční členství ve World Class fitness.


 


Natáčení

Natáčení podzimní kampaně

Na začátku srpna naše kolegyně Natália Folbrycht společně s Martinem Gardavským natáčeli video na podzimní kampaň 2015. Jedná se o novou podzimní World Class/Oriflame kampaň která byla celá focena v Nike oblečení. Zde Vám přinášíme ochutnávku a těšit se můžete na video spot.

 

 

 


Army Run

World Class ovládl Army Run

Army run je extrémní překážkový závod, který Vás přiměje sáhnout si na dno svých sil při překonávání armádních překážek.
Letos byl složen ze dvou tras – Civil 10 km a Army 16 km s náročnými překážkami, které navrhli profesionálové z Armády ČR. Díky nim se účastníci octli v kůži profesionálních vojáků.
World Class na této akci byl nejen partnerem, ale také se ho rozhodl zúčastnit.


 


Karlovy Vary

World Class Karlovy Vary otvírá už v srpnu 2015!

Je to tady! Už v srpnu otvírá World Class své nové luxusní FITNESS,SPA&VITALIZATION centra situované v krásném hotelu Opera Palace přímo na karlovarské promenádě.
Fitness&SPA bude svým členům nabízet ty nejkvalitnější služby v oblasti fitness, SPA a zdraví.

 

 

 


Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová živě ve World Class radiu

Bývalá olympijská vítězka, mistryně světa v běhu na lyžích a vášnivá cyklistka Kateřina Neumannová exkluzivně pro World Class Radio. V rozhovoru s Dr. Bobem povídala 11. června o své kariéře, tvrdé dřině a současných aktivitách.
Na fotky z její návštěvy se podívejte zde.


 


United 5

Boyband United 5

United 5 trénují v našem fitness centru World Class, kde také natáčeli video. Už jste se s nimi seznámili?

 

 

 

 


Leoš Mareš ve World Class

Leoš Mareš ve World Class v Mariottu!

Nejznámější a nejoblíbenější moderátor v Česku, Leoš Mareš, se přišel podívat do našeho fitness centra World Class v Marriottu. Budeme se s ním potkávat častěji? Jak vidíte na fotkách, naše kolegyně Sisa a Vanessa by jistě byly rády.


 


Golfový turnaj

World Class jako partner golfového turnaje

St. Tropez. Tak přesně tam byli přeneseni účastníci after párty na břehu Vltavy následující po golfovém turnaji pořádaném společností Kampa Group na golfovém hřišti Albatross a World Class u toho nesměl chybět. Jak se baví obyvatelé a návštěvníci známého letoviska na Azurovém pobřeží? World Class jako jeden z partnerů tohoto turnaje společně se společnostmi jako BMW, Bang&Olufsen, Moet, Hästens a dalšími Vám dává ve fotogalerii nahlédnout.

 

 


Výstup pro Vojtíška

Výstup pro Vojtíška na Sněžku aneb Den dětí jinak

Přidejte se k World Class a udělejte dobrou věc.
Vydejte se s naším členem paralympionikem Jaroslavem Petroušem a exposlankyní Kateřinou Klasnovou na nejvyšší horu Česka na podporu půlročního Vojtíška Měska, který jen tři dny po narození musel podstoupit amputaci obou nožiček nad kolenem.


 


Army run

Trénuj s World Class na ARMY RUN!

Army run je extrémní překážkový závod, který v minulém roce přilákal přes 1.400 účastníků. Vyzkoušej si překážky, na kterých trénují sami armádní vojáci. Máš odvahu sáhnout si na dno svých sil při překonávání armádních překážek a ukázat všem co ve vás je?

 

 


Festival Dračích lodí

Pražský festival dračích lodí

V sobotu 23. 5. 2015 proběhl již 18. ročník závodu dračích lodí ve Žlutých lázních. Jeho součástí byl i charitativní závod Rotary Dragon Boat Challenge a World Class si to nemohl nechat ujít. Trenéři i s našimi členy se s velkým nadšením a energií pustili do závodění a ukázali, co to znamená být ve formě!


 


Booty Mania Videos

Booty mania ovládla Prahu!

World Class booty mania dvakrát v Praze. Potkali jste nás? V centru Prahy na Václavském náměstí či na Vyšehradě směrem na I.P. Pavlova. Podívejte se!

 

 


Jakub Šedivý

Úspěšný trenér World class Jakub Šedivý

Ti nejlepší trénují ve World Class a ti nejúspěšnější jsou našimi trenéry! Náš trenér Jakub Šedivý se 2. 5. 2015 zúčastnil Mistrovství Čech v kulturistice a ve své kategorii vybojoval krásné třetí místo jako nejmladší účastník. A World Class u toho nesměl chybět.


 


Open House day

Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří v našich klubech

V dubnu oba naše kluby připravily Den otevřených dveří. Naši členové i hosté s možností vstupu zdarma si vyzkoušeli naše oblíbené skupinové lekce, nechali se vyfotit od profesionálů a ochutnali výborné sushi z Kobe. Na fotky se můžete podívat zde. Najdete se na nich?

 

 


Martin Ručinský

Ve World Class trénují ti nejlepší

Věděli jste, kde trénují ti nejlepší hokejisté? Přece ve World Class fitness. Litvínovský Martin Ručinský byl svými kolegy a hráči zvolen nejlepším hráčem uplynulé sezóny!


 


Dieta

World Class v magazínu Dieta!

Právě teď vychází nové číslo časopisu Dieta. Přečtěte si rozhovor s majitele World Class Ulfem Bengtssonem o zdravém životním stylu a fitness světě, který v Praze buduje již třetí dekádu. Čechům prý chybí osvěta o zdravém životním stylu, ve svém názoru vychází ze zkušeností a přístupu k životnímu stylu v pohybu v jiných zemích. Jak jste na tom vy?

 

 


Booty Mania

Booty manie dorazila do World Class!

Členové World Class týmu na sobě a své kondici pravidelně pracují. Chcete na tom být taky tak dobře? Mít své problémové partie ve skvělé formě a cítit se ve formě? Začněte na sobě pracovat již v dubnu s World Class fitness a v létě nebude po problémové partii ani památka. Prohlédněte si fotografie našeho týmu pro Vaši lepší motivaci.


 


Army-run

Druhá ARMY RUN výzva ve World Class

Je tady další ARMYRUN challenge! V pořadí druhá výzva, ve které si naši trenéři pro Vás připravili soutěž v běhu.

 

 


Bodypump

Body Pump™ workshop

Máte rádi naše skupinové lekce Body Pumpu? Nedávno jsme spustili novou choreografii této oblíbené hodiny.


 

 


Autism

World Class svítí modře pro autisty

Den 2. 4. je Mezinárodní den povědomí o autismu a World Class se rozhodl zúčastnit a podpořit dubnovou kampaň v modrém. Proto ve dnech 22. a 23. 4., během našich Dní otevřených dveří budou oba dva kluby zářit modrou barvou. Přijďte i vy

 

 


Body and Mind

Seminář Body and Mind

Nejen tělo, ale i mysl je důležitá při dosahování cílů. World Class se svými partnery pro Vás připravil seminář Body and Mind, který Vám pomůže, poradí a inspiruje.


 

 


Poznej WorldClass

Poznej World Class!

Koukni na video

 

 


Army Camp

ARMY RUN: Závod, co má koule!

První závod proběhne na Šumavě 27. června a nabídne dvě trasy: Civil 10 km a Army 16 km s náročnými překážkami, které navrhli profesionálové z Armády ČR.


 

 


BodyPump

Nová choreografie Body Pump™ od 21. 3. 2015 ve World Class fitness

BODYPUMP™ je určen všem, kteří se chtějí dostat do formy, posílit tělo, vyrýsovat se a to hned! Během lekce spálíte až 590 kalorií.

 


Čchi-kung

Hodiny Čchi-kung ve World Class s Alexem!

Jednostranné fyzické zatížení těla nemusí být vždy žádoucí. Pro ty, kteří chtějí pracovat jak na rozvoji fyzického, ale i duševního těla, si pro náš trenér Alex Zubarjev připravil trénink Čchi-kung.


 

 


Radio Show

Poslechněte si World Class živě!

World Class Life je dvouhodinová radiová show na Colour Music Radio na frekvenci 90.7 FM v Praze a 99.4 v Brně.

 


Den Krásy

Den krásy

přijďte si v úterý 17.2. zacvičit k nám do Worldclassu a zároveň se při té příležitosti nechte zdarma nalíčit profesionální kosmetikou Mary Kay.


 

 


Josef Petrouš

Jaroslav Petrouš – „Jdu si za svým cílem“ s podporou World Class

Jaroslav Petrouš je handicapovaný reprezentant v atletice, Mistr ČR v hodu diskem, oštěpem a vrhu koulí, stříbrný medailista ze světových her v Indii a trojnásobný bronzový medailista z ME.

 


Uma Istamova

Zakladatel a majitel World Class Ulf a Uma Istamova

V Opera Palace otvírá Uma společně s Ulfem v létě 2015 World Class.


 

 


Reklamy v prosinci

Ztrácíte motivaci ve svém cvičení? Zajímají Vás silné příběhy jedinečných osobností?

Načerpejte inspiraci přímo od našeho zakladatele Ulfa Bengtssona. Můžete ho potkat i v našich klubech! Článek zde. Přinášíme Vám rozhovor o vášni, úspěchu i prohře a jeho nové knize. Více zde.

 


Jerrel X-Fit

Lekce X-Fit

Náš trenér měsíce, atlet a profesionální sprinter, Jerrell pro Vás připravil video pozvánku na lekce X-FIT, které začínají příští týden v Heatlh Academy.


 

 


Reklamy v prosinci

World Class v prosinci v ulicích Prahy

Zatímco vy jste se v prosinci pilně připravovali a pekli pekáče plné cukroví, my jsme nezaháleli a připravovali naše pekáče buchet. Schované pod zimními svetry. Potkali jste nás v ulicích Prahy?

 

 


ulf-Interview

Interview s Ulfem Bengtssonem

Zakladatel World Class Ulf Bengtsson v interview pro Prazskij Telegraf o své životní vášni, která se stala jeho zaměstnáním.


 

 


Lednová Nabídka

Lednová nabídka

My ve World Classu zůstáváme fit i v novém roce. A jak jste na tom vy?

 

 


Ecuador

NAŠE MASÉRKA DÁŠA NA ADVENTURE RACE V EKVÁDORU

Trek, MTB, divoká voda, 700 kilometrů během pouhých 6 dnů, 8 hodin odpočinku celkem, to vše v nadmořské výšce 4 200 až 4 600 metrů...


 

 


Radio Show

WORLD CLASS ROZJÍŽDÍ SVOU RÁDIOVOU SHOW OD 5. LEDNA

Hudba, fitness a móda v režii Dr. Boba

 

 


Radio Show

HLEDÁME MODERÁTORKY DO RÁDIOVÉ SHOW WORLD CLASS!

World Class Fitness rozjíždí svou první jedinečnou rádiovou show World Class Life, na Color Music Radiu, 90.7 FM!
Hledáme několik ambiciózních, talentovaných moderátorek do vysílání po boku našeho ostříleného moderátorského veterána Dr. Boba!


 

 


Americká reklama

WORLD CLASS V AMERICKÉ REKLAMĚ

Podívejte se na reklamní spot natáčený v Health Academy

 

 


November Campaign

Listopadová kampaň v ulicích Prahy

Během Vašich cest po Praze můžete nyní narazit na listopadovou nabídku World Class.

 

 


Miss VŠE

Finalistky Miss VŠE se připravují ve World Class

Podívejte se na žhavé video, jak se finalistky Miss VŠE připravují na zítřejší gala večer v Sasazu. Nejčtenější společenský magazín Extra.cz připravil zajímavou taneční sestavu.

 

 


Halloween ve WorldClass

HALLOWEEN 2014 VE WORLD CLASS

31.října se ve všech třech pražských klubech konal speciální halloweenský den.
Prohlédněte si pár obrázků z naší strašidelné párty a příští rok doražte také!

 

 


Noční nákupy v Nike Prague

Noční nákupy v Nike Prague

Prohlédněte si fotogalerii z akce.

 

 

 


Staff Party STAFF PARTY 2014

Jako projev vděčnosti za dobře odvedenou práci v průběhu roku uspořádal World Class Prague výroční párty pro všechny zaměstnance.

 

 


bench press

VÝSLEDKY LETNÍ SOUTĚŽE V BENCH PRESSU

Během léta probíhala ve všech pražských fitness centrech World Class soutěž v bench pressu. Zvlášť soutěžili muži a ženy. Kdo byl nejúspěšnější?

 

 


Open-house-day DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ VE WORLD CLASS

V půlce září jsme opět “otevřeli dveře” našich center milovníkům fitness a zdravého životního stylu.

 

 


O.K.! magazine

O.K.! magazine

Rozhovor se zakladatelem World Class Ulfem Bengtssonem

 

 


Top Fashion Top Fashion

Zdravý byznys (představení World Class Health Academy)

 

 


Lui magazine: Dan Matouš

LUI magazín - Dan Matouš

Tipy pro začátečníky, kteří chtějí začít cvičit ve fitness

 Promoakce Vitaland World Class ve Vitalandu v pražském Palladiu

Promo akce s měřením na InBody

 

 


Charitativní Akce

Charitativní Akce

World Class Health Academy na charitativní akci SOS Dětské vesničky v hotelu Marriott Praha.

 


Reklama v ulici Wilsonova Reklama v ulici Wilsonova

Zářijová kampaň World Class na digitálním billboardu v ulici Wilsonova v Praze.

 

 


Stream - Test národa: Kulturisté

Stream - Test národa: Kulturisté

Tak co, jak byste dopadli vy? WorldClass ukázal své svaly a inteligenci na streamu... :-)

 Michaela Hofírková Videolog Míši Hofírkové

Představujeme vám instruktorku a osobní trenérku Michaelu Hofírkovou.

 

 


Live Differently

Live Differently

Všechny pobočky fitness World Class jsou zde pro vás. Chceme vás motivovat a inspirovat k lepším výkonům a každý váš nový úspěch nám bude odměnou.

 

Fit day Video z akce - Fit Day


Koncem května se v prostorách WorldClass Health Academy uskutečnila další z mnoha skupinových lekcí, které pro Vás každý den pořádáme. Celý den jste se mohli účastnit mnoha speciálních lekcí, kterými Vásprovázela Petra Weigeltová a její host Davee.

 

Pavel Zavadil

Videoprofil Pavla Zavadila

V sekci WorldClass Life Vám budeme postupně představovat naše instruktory. Jako první si popovídáme s Pavlem Zavadilem.

 


Tereza Čejková Videoprofil Terezy Čejkové

Další z instruktorů, které Vám zde představujeme je Tereza Čejková.